Village Highland Resort

अपहरणको आरोपमा चार जना पक्राउ

अपहरणको आरोपमा चार जना पक्राउ image

जनकपुरधामफागुन १० गते राति वेपत्ता भएका थिए । पिपरा गाउँपालिका–५, सहोडबाका उनीहरुको अवस्था अझै अज्ञात रहेको छ ।

उनीहरुलाई अपहरण गरेको आरोपमा प्रहरीले सहोडबाका ५२ बर्षीय रामबाबु यादव, उनका जेठो छोरा २६ बर्षीय सुरेन्द्र यादव, कान्छो छोरा २४ बर्षीय राजेन्द्र यादव र पिपरा गाउँपालिका–६ बनौली चोक बस्ने भारतीय नागरिक ५० बर्षीय हरेन्द्र ठाकुरलाई पक्राउ गरेको छ ।

पक्राउ परेकामध्ये रामबाबु यादवको घरमा भेटिएको रगत परीक्षण गर्दा मानव रगत नै भएको प्रमाणित भएको प्रहरीको भनाई छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय, २ नम्बर प्रदेश प्रहरी कार्यालय जनकपुरधाम र केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोको टोलीले घटनाको थप अनुसन्धानमा गरिरहेको छ ।

 

Kailashkhabar.com

Kailashkhabar.com

यो नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनुभएकोमा धन्यवाद । हामीबाट थप पढ्न तल क्लिक गर्नुहोस् ।

कैलाश खवर का अरु लेखहरु पढ्नुस्

 • हतियारसहित एकजना पक्राउ image

  हतियारसहित एकजना पक्राउ

  इनरुवा । सुनसरी कोशी गाउँपालिका–४ स्थित जुद्धगञ्जबाट हतियारसहित पक्राउ परेका एक जनालाई सोमबार प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा सप्तरी कञ्चनरुप नगरपालिका–१ का २४ वर्षीय जमाल भन्ने तालीम...

 • अवैध लागुऔषधसहित मेडिकल सञ्चालक पक्राउ image

  अवैध लागुऔषधसहित मेडिकल सञ्चालक पक्राउ

  उदयपुर । बेलका नगरपालिका–१ आम्बासीमा एक पोलिक्लिनिक सञ्चालन गर्दै आएका मेडिकल सञ्चालक लागुऔषधसहित पक्राउ परेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार शुक्रबार रातको १२ः०० बजे सप्तरी चिरहुत गाउँपालिका–२ मैनाकडेरी...

 • लागुऔषधसहित पक्राउ image

  लागुऔषधसहित पक्राउ

  काठमाडौं । प्रहरीले काठमाडौँको चन्द्रागिरि नगरपालिका–२ नागढुङ्गाबाट नियन्त्रित लागुऔषध ३०० एम्पुल डाइजेपाम, ३०० एम्पुल फेनारागन र ३०० एम्पुल नुर्फिनसहित बारा कलैया उपमहानगरपालिका–४ घर भएका १९ वर्षीय धर्मेन्द्र माझीलाई आज...

 • आठ महीना : गम्भीर प्रकृतिका आपराधिक घटनामा वृद्धि image

  आठ महीना : गम्भीर प्रकृतिका आपराधिक घटनामा वृद्धि

  काठमाडौं । मुलुकमा पछिल्लो आठ महीनामा आत्महत्या, जबर्जस्ती करणीलगायत गम्भीर प्रकृतिका घटना केही बढेको पाइएको छ । चालू आर्थिक वर्षमा नेपाल प्रहरीमा दर्ता भएको घटना विवरण हेर्दा समग्र आपराधिक...