Village Highland Resort

सुन्दरतामा फसाएर लुट्ने धन्दामा युवती, काठमाडौंमा पाँच जना समातिए

सुन्दरतामा फसाएर लुट्ने धन्दामा युवती, काठमाडौंमा पाँच जना समातिए image

काठमाडौँ । सामाजिक सञ्जाललबाट सम्बन्ध विस्तार गर्ने अनि धनाड्यलाई लुट्ने धन्दामा केही युवती लागेको खुलेको छ । जसलाई प्रहरीले ‘हनी ट्र्याप’ नाम दिएको छ ।

हप्ता दिन अघि दुई युवतीले कपन र इमाडोल बस्ने दुई पुरुषलाई चावहिलस्थित एक गेस्ट हाउसमा बोलाएर बसिन्, अनि गोप्यरुपमा युवाको भिडियो युवतीले खिचिन् । सबै आआफ्नो घर तिर लागे । पछिल्लो दिन ती युवतीले म्यासेन्जरमा भिडियो ती युवकलाई पठाइन् ।

युवाहरु चकित परे भिडियो हेरेर, केही समयपछि ती युवतीले युवकसँग आठ लाखको वार्गेनिङ्ग गरेर रकम असुल गरिन् । पैसा त दिए तर ती युवकले प्रहरीको महानगरीय अपराध महाशाखामा उजुरी गरिहाले । प्रहरीले दुवै युवतीसहित तीनजनालाई पक्राउ गर्‍यो ।

पक्राउ पर्नेमा जाजरकोट घर भई हाल काठमाडौँ गोंगबु बस्ने सङ्गीता शाह, सिन्धुपाल्चोक घर भई गोंगबु बस्ने सुस्मिता गिरी र नुवाकोट घर भई स्वयम्भू बस्ने २१ वर्षीय शंकर खनाल रहेका छन् । चिनेजानेकै एक महिलाले सुन्धारास्थित एउटा होटलमा पैसा हराएको भन्दै सहयोगका लागि होटलमा बोलाएको ति पुरुषको भनाइ छ ।

हतार गर्दै होटलमा पुगेका ती पुरुषसंग शारीरिक रूपमा नजिकिने अनौठो गतिविधि गरेर एक महिला अश्लील्ता पर्दशन गर्न थालिन् भने अर्की युवतीले भिडियो खिचिन् । पुरुष उम्किएर घर गए तर म्यासेन्जरमा भिडियो पठाएर धम्क्याउँदै ब्ल्याकमेलिङ सुरु भयो । पुरुषले तीन लाख रुपैयाँ दिए तर ती महिलाले आठ लाख रुपैयाँ मागिन् ।

आठलाख तिरेपछि पुरुषले उजुरी दिएको प्रहरीको भनाई छ । पक्राउ पर्नेमा सुर्खेत घर भई घट्टेकुलो बस्ने लालसरी शाही र कल्पना हमाल रहेको महानगरीय अपराध महाशाखाले जनाएको छ ।

Kailashkhabar.com

Kailashkhabar.com

यो नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनुभएकोमा धन्यवाद । हामीबाट थप पढ्न तल क्लिक गर्नुहोस् ।

कैलाश खवर का अरु लेखहरु पढ्नुस्

 • हतियारसहित एकजना पक्राउ image

  हतियारसहित एकजना पक्राउ

  इनरुवा । सुनसरी कोशी गाउँपालिका–४ स्थित जुद्धगञ्जबाट हतियारसहित पक्राउ परेका एक जनालाई सोमबार प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा सप्तरी कञ्चनरुप नगरपालिका–१ का २४ वर्षीय जमाल भन्ने तालीम...

 • अवैध लागुऔषधसहित मेडिकल सञ्चालक पक्राउ image

  अवैध लागुऔषधसहित मेडिकल सञ्चालक पक्राउ

  उदयपुर । बेलका नगरपालिका–१ आम्बासीमा एक पोलिक्लिनिक सञ्चालन गर्दै आएका मेडिकल सञ्चालक लागुऔषधसहित पक्राउ परेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार शुक्रबार रातको १२ः०० बजे सप्तरी चिरहुत गाउँपालिका–२ मैनाकडेरी...

 • लागुऔषधसहित पक्राउ image

  लागुऔषधसहित पक्राउ

  काठमाडौं । प्रहरीले काठमाडौँको चन्द्रागिरि नगरपालिका–२ नागढुङ्गाबाट नियन्त्रित लागुऔषध ३०० एम्पुल डाइजेपाम, ३०० एम्पुल फेनारागन र ३०० एम्पुल नुर्फिनसहित बारा कलैया उपमहानगरपालिका–४ घर भएका १९ वर्षीय धर्मेन्द्र माझीलाई आज...

 • आठ महीना : गम्भीर प्रकृतिका आपराधिक घटनामा वृद्धि image

  आठ महीना : गम्भीर प्रकृतिका आपराधिक घटनामा वृद्धि

  काठमाडौं । मुलुकमा पछिल्लो आठ महीनामा आत्महत्या, जबर्जस्ती करणीलगायत गम्भीर प्रकृतिका घटना केही बढेको पाइएको छ । चालू आर्थिक वर्षमा नेपाल प्रहरीमा दर्ता भएको घटना विवरण हेर्दा समग्र आपराधिक...