Village Highland Resort

‘हे मन’ भिडियो सार्वजनिक

‘हे मन’ भिडियो सार्वजनिक image

काठमाडौं । वरिष्ठ गीतकार एवम् साहित्यकार राखी गौचनको शब्दमा रहेको ‘हे मन’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

यस गीतमा गायक तथा संगीतकार शंकर थापा स्माइलको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । स्वयम गायक थापाले संगीतवद्द गरेको यस गीतमा विश्व अधिकारीको संगीत संयोजन रहेको छ । म्युजिक भिडियोमा सुधिर श्रेष्ठ, सिर्जना जीसी र प्रनिमा दाहालको जिवन्त अभिनय देख्न सकिन्छ।

उत्सव दाहालले छायांकन गरेको यस भिडियोमा शिलन लम्सालको सम्पादन रहेको छ। मुनाल शिशिर कोइरालाको निर्देशनमा भिडियो तयार पारिएको हो । म्युजिक भिडियोमा दर्शक स्रोताको सकारात्मक प्रतिकिया प्राप्त भैरहेको छ ।

डश म्युजिक नेपालको आधिकारिक च्यानल मार्फत भिडियो तयार सार्वजनिक गरिएको हो ।

हेर्नुहाेस् भिडियाे…

Kailashkhabar.com

Kailashkhabar.com

यो नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनुभएकोमा धन्यवाद । हामीबाट थप पढ्न तल क्लिक गर्नुहोस् ।

कैलाश खवर का अरु लेखहरु पढ्नुस्

 • नौटङ्की माया’ लोकार्पण image

  नौटङ्की माया’ लोकार्पण

  मोरङ । प्रदेश नं १ का प्रमुख सोमनाथ अधिकारी ‘प्यासी’ले केशव रिमालद्वारा लिखित ‘नौटङ्की माया’ कथा सङग्रहको बिहीबर इटहरीमा लोकार्पण गर्नुभयो । डियर कल्याण साहित्य प्रतिष्ठान इटहरीले प्रकाशनमा ल्याएको...

 • ‘निलो कुर्ताले’ सार्वजनिक image

  ‘निलो कुर्ताले’ सार्वजनिक

  काठमाडौँ । गायिका मेलिना राई र गायक लोक पौडेलको युगल गायनमा समावेश निलो कुर्ताले बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । डान्सिङ शैलीको यस गीतमा शब्द र संगीत दिपक...

 • ‘धनियाँ के होली’मा दीपाश्री image

  ‘धनियाँ के होली’मा दीपाश्री

  काठमाडौं । अभिनेत्री, निर्मात्री तथा निर्देशक दीपाश्री निरौलाको स्वरमा होली गीत ‘धनियाँ के होली’को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । दीपनारायण राजवंशीको शब्द तथा निरज श्रेष्ठको संगीत रहेको गीतमा दीपाश्रीसहित...

 • ‘फिदा’ सार्वजनिक image

  ‘फिदा’ सार्वजनिक

  काठमाडौँ । गीतकार सुमन योञ्जनको शब्द, गायिका दिपा लामा र गायक सुमन केसीको युगल स्वरमा समावेश ‘फिदा’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ। डान्सिङ भर्सनको यस गीतलाई दिपक शर्माले...