Village Highland Resort

लागुऔषध ल्याउने पक्राउ, सङ्गठित अपराधका दोषी कारागार चलान

लागुऔषध ल्याउने पक्राउ, सङ्गठित अपराधका दोषी कारागार चलान image

काठमाडौं । नियन्त्रित लागुऔषधसहित चन्द्रागिरि नगरपालिका–२ नागढुङ्गाबाट प्रहरीले आज एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । नियन्त्रित लागुऔषध ३०० एम्पुल डाइजेपाम, ३०० एम्पुल फेनारगन र ३०० एम्पुल नुर्फिनसहित बारा कलैया उपमहानगरपालिका–४ घर भएका २० वर्षीय आश्रय आलमलाई पक्राउ गरिएको प्रहरी प्रधान कार्यालयले जनाएको छ ।

नागढुङ्गास्थित सुरक्षा चौकीमा महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुङ्गाबाट खटिएको प्रहरीले वीरगञ्जबाट काठमाडौँ आउँदै गरेको ना८ख ७१९५ नंको बसमा जाँच गर्ने क्रममा उनलाई पक्राउ गरिएको हो । यसैबीच काठमाडौँ महानगरपालिका–३२ कोटेश्वरस्थित दिपीका गेष्ट हाउसको शौचालयमा मकवानपुर घर भएका ४५ वर्षीय भीम थिङ आज मृतावस्थामा फेला परेका छन् । सो घटनाका सम्बन्धमा प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ ।

सङ्गठित अपराध मुद्दाका फरार व्यक्ति पक्राउ

उता मानव बेचबिखन तथा ओसारपसार एवं सङ्गठित अपराध मुद्दाका फरार प्रतिवादी काठमाडौँ गोकर्णेश्वर नगरपालिका–९ जोरपाटी बस्ने झापा कन्काई नगरपालिका–५ घरका ३८ वर्षीय राजन भन्ने जगतबहादुर राईलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उच्च अदालत पाटनको २०७६ साल चैत २ को फैसलाले उक्त मुद्दामा १० वर्ष कैद र रु ५० हजार जरिवाना ठहर भई फरार रहेका उनलाई प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो महाराजगञ्जबाट खटिएको प्रहरीले काठमाडौँ महानगरपालिका–९ तिलगङ्गाबाट पक्राउ गरेको सिआइवीले आज एक सूचना जारी गरी जनाएको छ ।

उनले ओमानमा घरेलु कामदारका रुपमा रोजगारी दिलाउने प्रलोभनमा पारी विनाश्रम स्वीकृति गैह्रकानूनी तरिकाले २०७३ साल फागुन १३ मा पीडितबाट रु तीन लाख ५० हजार रकम लिई भिजिट भिसामा युएईको दुबई पठाएका थिए ।ओमनको सीमावर्ती क्षेत्रमा पीडितलाई बन्धक बनाई शारीरिक, मानसिक र आर्थिक यातना दिई शोषण गरिराखेको भन्ने सूचनाका आधारमा केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो र दुबईस्थित नेपाली राजदूतावास समेतको सहकार्यमा पीडितलाई उद्धार गरिएको थियो । उनलाई जिल्ला अदालत काठमाडौँको आदेशले आजै कैद भुक्तानका लागि कारागार कार्यालय डिल्लीबजारमा पठाइएको ब्यूरोले जनाएको छ ।

Kailashkhabar.com

Kailashkhabar.com

यो नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनुभएकोमा धन्यवाद । हामीबाट थप पढ्न तल क्लिक गर्नुहोस् ।

कैलाश खवर का अरु लेखहरु पढ्नुस्

 • २५ बोरा सुर्तीसहित ट्रक चालक पक्राउ image

  २५ बोरा सुर्तीसहित ट्रक चालक पक्राउ

  कर्णाली । जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले लिप्स नामको २५ बोरा सुर्ती बरामद गरेको छ । प्रहरीले सुर्तीसहित प्रहरी ट्रक चालक अशोक शाहीलाई आइतबार पक्राउ गरेको छ ।तुर्माखाँद गाउँपालिका–७ अछामका...

 • बाबुछोरा पक्राउ image

  बाबुछोरा पक्राउ

  जाजरकोट । छेडागाड नगरपालिकाका एक पुरुषको हत्यामा संलग्न भएको आरोपमा बाबुछोरा पक्राउ परेका छन् । छेडागाड–९ राजीकोट निवासी सुकिलाल बादी र उनका छोरा ज्ञानु बादीलाई बुधबार प्रहरीले पक्राउ गरेको...

 • नक्कली नोटसहित तीन पक्राउ image

  नक्कली नोटसहित तीन पक्राउ

  इनरुवा । सुनसरी सदमुकाम इनरुवा बस चोकस्थित स्टार होटलको नजिकबाट नक्कली जाली नोटसहित पक्राउ परेकालाई आज प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा धरान उपमहानगरपालिका–१९ का ६६ वर्षीय टेकबहादुर...

 • हतियारसहित एकजना पक्राउ image

  हतियारसहित एकजना पक्राउ

  इनरुवा । सुनसरी कोशी गाउँपालिका–४ स्थित जुद्धगञ्जबाट हतियारसहित पक्राउ परेका एक जनालाई सोमबार प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा सप्तरी कञ्चनरुप नगरपालिका–१ का २४ वर्षीय जमाल भन्ने तालीम...