Village Highland Resort

नयाँ वर्षको अवसरमा भक्तपुर अस्पताल मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट डा. गौतम विभूषित

नयाँ वर्षको अवसरमा भक्तपुर अस्पताल मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट डा. गौतम विभूषित image

काठमाडौं । नयाँ वर्ष २०७८ को अवसरमा भक्तपुर अस्पताल मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट डाक्टर सुमित्रा गौतम विभूषित हुनुभएको छ । संविधान दिवसको अवसर पारेर सरकारले गत असोज ३ गते घोषणा गरेको मानपदवीबाट नयाँ वर्ष २०७८ को अवसरमा आइतबार डाक्टर गौतम विभूषित हुनुभएको हो । जनसेवाश्री चतुर्थ श्रेणीबाट स्त्री रोग बिषशज्ञ डाक्टर सुमित्रा गौतम विभूषित हुनुभएको हो । नयाँ वर्षको अवसरमा विभिन्न क्षेत्रका ३४२ जनालई मानपदवी र विभूषणले सम्मान गरिएको थियो ।dr gautam

कम्युनिष्ट नेता पुष्पलाल श्रेष्ठलाई मरणोपरान्त नेपाल रत्न प्रदान ,राष्ट्रकवि माधवप्रसाद घिमिरे, संस्कृतिविद् सत्यमोहन जोशीलाई महाउज्नवल राष्ट्रदीप(प्रथम श्रेणी) प्रदान गरिएको हो । प्रवल जनसेवा श्री पदवी १६० जना, ७४ जना जसेवाश्री पञ्चम श्रेणी , ६२ जना प्रबल जनसेवा श्री चतुर्थ श्रेणी प्रदान गरिएको थियो । नेपाल रत्न, महाउज्ज्वल राष्ट्रदीप, सुप्रसिद्ध प्रवल जनसेवाश्री, उज्ज्वल कीर्तिमय राष्ट्रदीप, सुकीर्तिमय राष्ट्रदीप, सुप्रवल जनसेवा श्री, प्रवल जनसेवा श्री र जनसेवा श्री लगायत विभूषण तथा मान सम्मान प्रदान गरिएको  थियो ।

Kailashkhabar.com

Kailashkhabar.com

यो नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनुभएकोमा धन्यवाद । हामीबाट थप पढ्न तल क्लिक गर्नुहोस् ।

कैलाश खवर का अरु लेखहरु पढ्नुस्

 • निषेधाज्ञाभित्र सङ्क्रमण तीव्र image

  निषेधाज्ञाभित्र सङ्क्रमण तीव्र

  महोत्तरी । कोभिड–१९ सन्त्रास छल्न जारी निषेधाज्ञाभित्रै महोत्तरीमा सङ्क्रमण तीव्र बढेको छ । यसपालि नयाँ वर्ष २०७८ प्रारम्भ भएयता वैशाख १० गतेदेखि जिल्लामा दोहोरिएर देखिएको सङ्क्रमण जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी...

 • अक्सिजन सिलिन्डर खोजी गरिँदै image

  अक्सिजन सिलिन्डर खोजी गरिँदै

  भादगाँउ । नयाँ भेरियन्टसहितको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण तीव्र गतिमा वृद्धि भएसँगै यसको रोकथाम र नियन्त्रणका लागि काठमाण्डौँ उपत्यकामा यही वैशाख १६ गतेदेखि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । योसँगै सडक...

 • ठूला निजी अस्पताललाई कोभिड अस्पताल बनाउन आग्रह image

  ठूला निजी अस्पताललाई कोभिड अस्पताल बनाउन आग्रह

  काठमाडौ । शहरी विकास राज्यमन्त्री रामवीर मानन्धरले कोभिड–१९ महामारीमा अत्यावश्यक पर्ने अक्सिजन अभाव हुन नदिन सरकारले गम्भीर रुपमा काम गरिरहेको बताउनुभएको छ । बालाजुस्थित जनमैत्री अस्पतालको आज अनुगमन गर्दै...

 • गत २४ घण्टामा ८ हजार ४१८ जनामा कोरोना संक्रमण, थप ५३ जनाकाे मृत्यु image

  गत २४ घण्टामा ८ हजार ४१८ जनामा कोरोना संक्रमण, थप ५३ जनाकाे मृत्यु

  काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा  थप ८ हजार ४१८ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएकाे छ। २४ घण्टामा १८ हजार ३०४ जनाको पिसिआर र एन्टिजेनसहित ८ हजार ४१८...