Village Highland Resort

नागरिक सचेत नहुँदा २४ घण्टामा ६ हजार १३८ को मृत्यु

नागरिक सचेत नहुँदा २४ घण्टामा ६ हजार १३८ को मृत्यु image

काठमाडौँ । कोरोना महामारी दोस्रो लहरको संक्रमण हटस्पट’ बनेको भारतमा एकैदिन ६ हजार १ सय ३८ जनाको मृत्यु भएको छ । दिनहु संक्रमितको संख्या एक लाखभन्दा कममा झरे पनि मृत्युदर भने अस्वाभाविकरूपमा बढिरहेको छ ।

भारतमा कोरोनाले मृत्यु हुनेको संख्या ३ लाख ५९ हजार ६ सय ९५ पुगेको छ । दुई महिना अघिसम्म लगातार ४ लाख संक्रमित हुँदै आएकोमा पछिल्लो २४ घण्टामा त्यहाँ ९३ हजार ८९६ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको छ । भारतमा संक्रमितको संख्या २ करोड ९१ लाख ८२ हजार ७२ पुगेको छ ।

Kailashkhabar.com

Kailashkhabar.com

यो नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनुभएकोमा धन्यवाद । हामीबाट थप पढ्न तल क्लिक गर्नुहोस् ।

कैलाश खवर का अरु लेखहरु पढ्नुस्