Village Highland Resort

गृहबाट फाइल घुमाउने छुट कसैलाइ नहुने गृहमन्त्री अधिकारीको चेतावनी

गृहबाट फाइल घुमाउने छुट कसैलाइ नहुने गृहमन्त्री अधिकारीको चेतावनी image

काठमाडौं । नवनियुक्त गृहमन्त्री खगराज अधिकारीले गृहमन्त्रालयबाट फाइल घुमाउने छुट कसैलाइ नहुने चेतावनी दिएका छन् । विहिबार गृहमन्त्रीको पदभारग्रहण पछि गृहबाट फाइल घुमाउने छुट कसैलाइ नहुने चेतावनी दिएका हुन । उनले जनताको काममा ढिलासुस्ती र अटेर गर्ने छुट पनि अव कसैलाई नहुने बताए ।

गृहमन्त्री अधिकारीले गृह मन्त्रालय २४ घण्टा काम गर्ने मन्त्रालय भएको उल्लेख गर्दै जनताको काममा ढिलासुस्ती नगर्न चेतानी दिए । उनले भ्रष्टाचारको दुर्गन्ध आए कम्परमाइज नगर्ने स्पष्ट पार्नुभयो । त्यसअघि राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको सिफारिसमा नियुक्त गरेकी ७ मन्त्री र १ राज्यमन्त्रीले बिहीबार अपरान्ह शपथ लिएका थिए ।
(यस्तो थियो गृहमन्त्रालयमा)

 

Kailashkhabar.com

Kailashkhabar.com

यो नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनुभएकोमा धन्यवाद । हामीबाट थप पढ्न तल क्लिक गर्नुहोस् ।

कैलाश खवर का अरु लेखहरु पढ्नुस्