‘म मरेर पनि बाँचिरहेको छु’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)

‘म मरेर पनि बाँचिरहेको छु’ सार्वजनिक (भिडियोसहित) image

काठमाडौं । प्रेम कथामा आधारित म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । गायक प्रमोद खरेलको आवाजमा सजिएको म मरेर पनि बाँचिरहेको छु बोलको गीत सार्वजनिक भएको हो । योगेश के बिस्टले तयार गीतमा संगीत राम सितौलाले भरेका छन् ।

विश्‍व अधिकारीको एरेन्जमा तयार पारिएको यो म्युजिक भिडियोको निर्माता दम्मारु देवी बिष्ट रहेकी छिन् । माया प्रेममा आधारित भएपनि सन्देशमुलक यस गीतमा एल बिबास बैरागी, यासोदा सापकोटा, बाल कलाकार दिव्यस्त्र बस्नेत, देवंश बस्नेत रहेका छन् ।

गीतमा एल बिवास बैरागी (लक्ष्मी दाहाल)को लिपि रहेको छ । आकाश रिजालको सम्पादनमा तयार पारिएको यो म्यूजिक भिडियोमा चर्चित विश्लेषक अरुण देव जोशीले निर्देशन गरेका छन् । anavi Creations काे प्रस्तुती रहेकाे यस गीतलाई  Song’s Nepal को युट्युव च्यानलमार्फत हेर्न सकिन्छ।

यस्तो छ गीतको भिडियोः

Kailashkhabar.com

Kailashkhabar.com

यो नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनुभएकोमा धन्यवाद । हामीबाट थप पढ्न तल क्लिक गर्नुहोस् ।

कैलाश खवर का अरु लेखहरु पढ्नुस्

 • व्यावसायिक बाख्रापालन गरेर आम्दानी गर्दै महिला image

  व्यावसायिक बाख्रापालन गरेर आम्दानी गर्दै महिला

  देउखुरी, । दाङको लमही नगरपालिका–९ हर्दवाकी कृष्णीकुमारी बुढा पाँच वर्षअघि उहाँँ लमही बजारमा बस्नुहुन्थ्यो  । कमाइ केही थिएन । उहाँँका श्रीमान् पदमबहादुर विसी कमाइको खोजीमा मलेसिया जानुभएको थियो  । उहाँले...

 • पोखरीमा डुवेर २४ जनाको मृत्यु image

  पोखरीमा डुवेर २४ जनाको मृत्यु

  सप्तरी, । सप्तरीमा गत वर्ष २४ र तीन वर्षको अवधिमा ५७ जनाको मृत्यु भइसकेको छ ।जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार नयाँ आर्थिक वर्षको पहिलो महिनामै पोखरीमा डुबेर चार जनाको मृत्यु...

 • तल्लो तहका कर्मचारीको सम्मान गर्न निर्देशन image

  तल्लो तहका कर्मचारीको सम्मान गर्न निर्देशन

  बुटवल । सहरी विकासमन्त्री मेटमणि चौधरीले तल्लो तहका कर्मचारीलाई सम्मन गर्ने निर्देशन दिएका छन् । संघीय आयोजना कार्यान्वयन इकाई रुपन्देहीद्वारा निर्मित लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालको प्रसुति कक्ष भवनको हिजो बुटवलमा...

 • बलात्कार मुद्दा लगाउने धम्की दिने पक्राउ image

  बलात्कार मुद्दा लगाउने धम्की दिने पक्राउ

  दाङ । बलात्कारको मुद्दामा फसाउने भनी धम्की दिएर एक व्यवसायीबाट १२ लाख रुपैयाँ असुलेको अभियोगमा चार महिला र एक पुरुषलाई प्रहरीले घोराहीमा पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा रोल्पाको...